Kontakt os

Send en forespørgsel

Tak! Vi har modtaget din ansøgning.
Vi vil kontakte dig via e-mail så hurtigt som muligt.
Ups! Noget gik galt, da du indsendte formularen. Bemærk: Felter markeret med en asterisk (*) er obligatoriske.

Energy Machines har hovedkvarter i København og otte kontorer i Danmark, Sverige og Finland samt et kontor i New York. Vores team består af over 100 energirebeller, der er dedikeret til at drive forandringer i den bæredygtige energisektor.

Hvis du søger kontaktoplysninger for en medarbejder, der ikke er anført nedenfor, bedes du skrive til Madeleine Lempereur på madeleine.lempereur@energymachines.com.

Danmark

Nicolai Eigtveds Gade 26, sal. 5, 1402 København (HQ)
Niels Jernes Vej 14, 9220 Aalborg Ø

Nicolas Kastbjerg
Administrerende direktør (CEO)
Stig Niemi Sørensen
Teknisk chef (CTO), ATES

stig.niemi@energymachines.com
+45 22 75 74 14

Flemming Hiort
Tilbudsleder

flemming.hiort@energymachines.com
+45 60 51 25 25 73

Drew Alford
Client Executive

drew.alford@energymachines.com
+45 42 58 19 83

Emil Godiksen
Salgsingeniør

emil.lundager@energymachines.com
+45 30 22 11 97

Judith Rebsdorf
Rekruttering

judith.rebsdorf@teracloud.com

Madeleine Lempereur
Marketing og kommunikation

madeleine.lempereur@energymachines.com
+45 53 85 12 89

Sverige

Mariehällsvägen 37 F, 168 65 Bromma, Stockholm | Norra Skeppsbron 15A, 803 10 Gävle
Lindholmspiren 7, 417 56 Gøteborg | Teracloud AB, The Point, Hyllie Stationstorg 31, 215 32 Malmö

Torbjörn Sjögren
Regional leder, Vestsverige

torbjorn.sjogren@energymachines.com
+46 70 348 39 39 86

Karl Brag
Regionschef, Stockholm

karl.brag@energymachines.com
+46 76 800 37 73

Patrik Ross
Regional chef, Nordsverige

patrik.ross@energymachines.com
+46 70 594 11 77

Thomas Göransson
Forretningschef, support af energisystemer

thomas.goransson@energymachines.com
+46 70 766 70 10

USA.

110 East 25th Street, New York, NY 10010

Javier Aleman
Account Executive og salgsingeniør, det amerikanske marked

javier.aleman@energymachines.com
+1 646 306 3110

Finland

Emäsalontie 271, 06950 Porvoo (Produktion af varmepumper)

Kundeservice - Varmepumper

asiakaspalvelu@energymachines.com